AKIN ŞARK ODALARI

HAKKIMIZDA

AKIN ŞARK ODALARI olarak sektöre ilk adımımızı 1993 yılında pazarlarda ve köy köy dolaşarak manifatura eşyaları satarak adım attık. Olumlu müşteri geri dönüşleri ve işimizi severek yapmamız vesilesiyle başarılı adımlarla ilerlediğimize kanaat getirdik.2005 yılında 60 m2 lik bir mağaza açarak perde ve manifatura satışına başladık . Bir sonraki adımımızda kendimize has yöremize özgü yer minderleri ve yastıkların üretim ve satışlarına başladık. Müşterilerimizden gelen olumlu tepki ve geri dönüşlerden sonra üretimlerimizi daha da ileriye taşıyıp geliştirmeyi kendimize ilke edindik. Sosyal medyayı etkili kullanma vesilesiyle yurtiçi ve yurt dışından gelen yoğun talebe yetişmek için 2012 yılında mağazadan ayrı olarak 300 m2’lik bir üretim alanı kurarak ekibimizi büyüttük. 2021 Yılında üretim gücümüzü arttırarak 1000 m2’lik bir üretim alanı kurduk. Şuanda Türkiye’nin her yerinden gelen siparişleri kendi ekibimiz ve araçlarımızla teslimat ve kurulumları yapıyoruz. Dünyanın her yerine de Kargo aracılığıyla gönderimler yapmaktayız.

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

SERVICES

Stornoway specializes in commercial construction, but over the years we have undertaken a number of projects in industrial and residential property construction. We are a flexible team with expertise in all aspects of construction work.

01

Commercial Construction

02

Industrial Construction

03

Residential Construction

CAREERS

We are always looking for skilled construction professionals to join our team. If you think you’d make a good fit, have a look at our open positions, or leave an unsolicited application.